صندوق مشترک سینا

بدون صرف وقت و هزینه، بهترین سهم‌های بازار را در یک صندوق مالک شوید.

صندوق مشترک سینا

معرفی صندوق سرمایه گذاری مشترک سینا

مشترک سینا، صندوقی سهامیست که دارایی‌های آن توسط تیمی متخصص انتخاب و خریداری می‌گردد؛ از این رو بازدهی کسب شده توسط این صندوق در اکثر مواقع بیشتر از بازدهی کلیت بازار سهام است.

صندوق سهامی مناسب چه افرادیست؟

این صندوق ها مناسب افرادی است که قصد اختصاص بخشی از سرمایه خود را به سهام دارند اما زمان یا دانش کافی برای خرید و فروش سهام ندارند یا به هر دلیل دیگری قصد سرمایه گذاری غیر مستقیم در سهام را دارند.

مزایای مشترک سینا

استفاده از تیم مدیریت دارایی با سابقه درخشان

کنترل ریسک با تنوع سازی مناسب در سبد دارایی ها

بازدهی بهتر نسبت به شاخص کل

امکان سرمایه گذاری با سرمایه کم

قابلیت نقدشوندگی بالا

صندوق سرمایه گذاری مشترک سینا از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرد مدیر این صندوق کارگزاری بورس بهزگین می باشد هدف از تشکیل این صندوق جمع آوری سرمایه سرمایه گذارانیی می باشد که شناخت کافی از شیوه های سرمایه گذاری ندارند با توجه به پذیرش ریسک از طرف سرمایه گذاران متولیان این صندوق تلاش می کنند که بیشترین سود ممکن را در اختیار سرمایه گذاران قرار دهند انباشته شدن سرمایه در این صندوق مزیت های بسیاری نسبت به سرمایه گذاری های انفرادی دارد شما در این صندوق امکان سرمایه گذاری متنوع با ریسک کم را دارید.

چگونه در مشترک سینا سرمایه گذاری کنیم

مراجعه به یکی از شعب صندوق سرمایه‌گذاری سینا و تکمیل فرم درخواست صدور واحد سرمایه گذاری

ارائه مدارک هویتی / معرفینامه یا وکالتنامه

واریز به حساب بانکی صندوق و ارائه فیش واریز به نماینده مدیر در صندوق

دریافت رسید واریز وجه از نماینده مدیر

تحویل اعلامیه صدور و گواهی سرمایه گذاری حداکثر تا پایان دو روز کاری در محل ارائه درخواست به سرمایه گذار

پاسخ به سوالات متداول

خیر، هیچ‌گونه مالیاتی به اصل و سود سرمایه‌ شما تعلق نمی‌گیرد.

پس از ثبت درخواست صدور، مبلغ صدور هر واحد و تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری شما روز کاری بعد محاسبه می‌شود و اختلاف بین مبلغ واریز شده و مبلغ سرمایه‌گذاری، دو روز کاری بعد به حساب شما واریز خواهد شد. پس از مشخص شدن تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری، این تعداد به دارایی شما اضافه خواهد شد.

حداقل مبلغ جهت سرمایه‌گذاری در صندوق مبلغ صدور یک واحد صندوق است.

سرمایه‌گذاران به صورت سالانه ۲٪ از خالص ارزش دارایی را به عنوان کارمزد مدیر صندوق می‌پردازند. همچنین خرید واحدهای صندوق به قیمت صدور و فروش آن به قیمت ابطال انجام می‌شود که اختلاف قیمت صدور و ابطال به جهت کارمزد معاملات در هنگام صدور واحد جدید است. در نظر داشته باشید برای هر بار صدور، ۲۰۰۰ تومان به عنوان کارمزد ثابت صدور فارغ از تعداد واحد صدور زده شده از سرمایه‌گذاران دریافت می‌شود.